Zaregistrujte se k newsletteru a obdržíte na Váš zadaný e-mail 10% voucher na slevu.

HYGIENICKÉ TONIKUM NA RUCE S ANTIBAKTERIÁLNÍM ÚČINKEM 3 L - 80% ETHANOL

Hygienické tonikum na ruce s antibakteriálním účinkem. Určeno k očistě a ochraně rukou před bakteriemi a viry.

719 Kč
S DPH

594 Kč bez DPHHistorie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 718,74 Kč

HYGIENICKÉ TONIKUM NA RUCE S ANTIBAKTERIÁLNÍM ÚČINKEM 3 L

Hygienické tonikum na ruce s antibakteriálním účinkem. Určeno k očistě a ochraně rukou před bakteriemi a viry. Obsahuje antimikrobiální složku. Přídavek panthenolu může napomáhat hydrataci pokožky a zamezení vzniku vysušených a popraskaných rukou. Vhodný pro každodenní použití, nezanechává lepivý pocit na rukou.

 

Použití: Ochranná funkce. Protřepejte a nalejte množství 2-3 ml do dlaně a poté pečlivě rozetřete, dokud nejsou suché. Neoplachuje se. Doporučujeme používat především, pokud nemáte k dispozici vodu a mýdlo.

 

Ingredients (INCI): Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Panthenol, Cymbopogon Nardus Oil, Hydrogen Peroxide, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral, Eugenol, Linalool.

 

Skladování: Skladujte v uzavřených obalech při teplotě + 5 °C až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Upozornění: Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje peroxid vodíku. Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení.

 

Výrobce: IREL, spol. s r.o., Miroslavské Knínice 186, 671 72, Miroslavské Knínice

Provozovna: Miroslavské Knínice 63, 671 72, Miroslavské Knínice                                             Tel.: +420 515 334 611, www.irel.eu, office@irel.eu


Komentáře (0)

1 další produkt ve stejné kategorii: