Zaregistrujte se k newsletteru a obdržíte na Váš zadaný e-mail 10% voucher na slevu.

Informace o zakázkové výrobě

Využijte blahodárných účinků ostropestřce mariánského a dalších bylin i ve své kosmetice, potravinových doplňcích a krmivech.

Rádi Vám dodáme dle vašich představ technologicky upravený ostropestřec mariánský, který je vhodný jako surovina do vašich potravinových přípravků, doplňků stravy, krmiv či krmných směsí.

Nabízíme kosmetické extrakty a farmaceutické tinktury

vyrobené tradičním způsobem. Suroviny určené pro výrobu kosmetiky jsou čisté rostlinné výluhy, které mají pozitivní vliv na pleť a pokožku. Naše výrobky jsou dlouhodobě prověřeny jak námi, tak i našimi zákazníky.

Nabízíme kosmetické extrakty a farmaceutické tinktury vyrobené tradičním způsobem. Suroviny určené pro výrobu kosmetiky jsou čisté rostlinné výluhy, které mají pozitivní vliv na pleť a pokožku. Naše výrobky jsou dlouhodobě prověřeny jak námi, tak i našimi zákazníky.

Rostlinné extrakty používáme jako suroviny při výrobě naší kosmetické řady, především značek ,,Capillan´´ a ,,Capissan´´.

Ve výrobě, kde zpracováváme ostropestřec mariánský a stejně tak u kosmetických extraktů, je uplatňována správná výrobní praxe, která je certifikována a pravidelně auditována.

Dále nabízíme spolupráci na naší optické třídičce Sortex A Mutlivision – systém nejmodernější technologie poskytuje dokonalé třídění dle jedinečných a specifických požadavků zákazníka. (Pod to prosím zakomponovat tyto dva obrázky, první jak třídička dokáže rozlišit a druhý co všechno může třídit.)

ROZDÍLY - OPTICKÁ TŘÍDIČKA
CO VŠE SE TŘÍDI

Rádi vám pomůžeme. Napište nám.

V případě zájmu o naše produkty nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zašleme specifikace jak na ostropestřcové produkty, tak na kosmetické extrakty a tinktury

Kontaktuje nás ve formuláři nebo přímo na obchodní oddělení. 

Petra Klejdusová

Vedoucí obchodní oddělení
Tel.: +420 725 507 518
E-mail: petra.klejdusova@irel.eu